قوانین خرید از طریق بانه آفر را در این صفحه بخوانید

روش های پرداخت

ارسال با پیک اختصاصی

روشهای پرداخت کالا خریداری شده توسط مشتریان:

به منظور ارائه‌ی خدمات مناسب و مشاوره قبل از خرید کالا می‌توانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید و پس از دریافت اطاعات کامل در مورد کالاها اقدام به خرید کنید.
مشتریان بانه آفر خرید تنها با پرداخت مبلغ هزینه حمل کالا به عنوان بیعانه و سپس ارسال و در نهایت هزینه سفارش خود را بعد از تحویل کالا پرداخت می کنند.
مرحله اول

پرداخت از طریق درگاه بانکی :

با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نصبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در بانه آفر بصورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و فقط قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته می شود تا اطلاعات ارسال توسط مشتری تایید گردد .

روش های پرداخت بانه افر

مرحله دوم

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :

در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکی بانه آفر واریز نمایید . بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری بانه آفر می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد . بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

مرحله سوم

پرداخت همزمان با تحویل کالا :

این شیوه پرداخت مختص افرادی که تمایل دارند هزینه ی سفارش خود را به صورت نقدی با انتخاب این گزینه، هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند.